Yhteystiedot

Ota yhteyttä!

Nimi (pakollinen)

Sähköposti (pakollinen)

Aihe

Viesti

Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia

Verkoston koordinaattori
Sirje Hassinen

+358 50 594 3865
sirje.hassinen@omnia.fi

Kirkkokatu 16 B
02070 Espoo

www.omnia.fi 

 

 

 

 

 

Palvelualojen kv-polku Venäjälle

työryhmän vetäjä
Tarja Koskinen-Nisula

+358 43 820 0270
tarja.koskinen-nisula@omnia.fi

Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Kirkkokatu 16 B
02070 Espoo

 

Teknisten alojen kv- ja kilpailupolku Venäjälle

työryhmän vetäjä
Tommi Mäntylä

+358 40 711 5386
tommi.mantyla@tampere.fi

Tampereen seudun ammattiopisto Tredu
Oriveden toimipiste
Ammattikouluntie 5
35100 Orivesi

Turun ammatti-instituutti
TAI

Helena Mikkola
+ 358 50 518 5815
helena.mikkola@turku.fi

Turun ammatti-instituutti
Käsityölaiskatu 10, PL 362
20101 Turku, Finland

www.turku.fi/opetus

 

Koulutuskeskus Salpaus
PHKK

Ulla Pantsar
+358 50 309 3216
ulla.pantsar@salpaus.fi

Vipusenkatu 5A
15230 Lahti

www.salpaus.fi

Suomen Liikemiesten Kauppaopisto
– Helsinki Business College

Aino Väänänen
+358 44 775 6012
aino.vaananen@businesscollege.fi

ICT Campus
PL / PO Box 133 (Hattulantie 2)
FI – 00551 Helsinki

www.businesscollege.fi

 

Vantaan ammattiopisto Varia

Veera Lanttola
+358 50 312 4459
veera.lanttola@vantaa.fi

Tennistie 1
01370 Vantaa

www.vantaa.fi/varia

Luksia, Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä

Riikka Suhonen
+358 44 335 6944
riikka.suhonen@luksia.fi

Toivonkatu 4
08100 Lohja

www.luksia.fi

 

Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Katriina Lammi-Rajapuro
+358 40 174 5533
katriina.lammi-rajapuro@keuda.fi

Sibeliuksenväylä 55 A
04400 Järvenpää

www.keuda.fi

Tampereen seudun ammattiopisto Tredu

Ritva Haveri
+358 50 5728707
ritva.haveri@tampere.fi

Sairaalankatu 6
33100 Tampere

www.tredu.fi

UA-46066552-1